Drupal Zalety

Zalety używania CMS Drupal

Strony oparte o Drupala

Poniżej znajdziesz kilka przykładów stron wdrożonych przy pomocy CMS Drupal. Czytając dalej dowiesz się do czego zdolny jest ten system i jakie zalety przemawiają za tym, że jest on wybierany do tworzenia stron www największych światowych marek.

1. Tesla

Tesla

Jedna z najpopularniejszych firm produkująca samochody sportowe z napędem elektrycznym. Wchodząc na stronę marki znajdziemy zaawansowaną wielojęzyczność, rozbudowane konfiguratory, które pozwalają na dobranie odpowiedniej opcji samochodu. Duża zawartość multimediów i zdjęć w dużej rozdzielczości nie stanowi żadnego problemu dla szybkości ładowania witryny. Strona internetowa skutecznie potwierdza, że TESLA to innowacyjność i jakość.

2. Warner Bros

Warner Bros

Amerykańska wytwórnia znana z tworzenia filmów, programów telewizyjnych oraz muzyki dla popularnych artystów. Drupala bez wątpienia wybrali po to, aby w nowoczesny i sprawny sposób pokazać wiele multimedialnych treści, zintegrować stronę z zewnętrznymi systemami, a to wszystko przy płynnym przeglądaniu witryny internetowej.

3. NBC Sports

NBC Sports

Gigant! Strona poświęcona informacjom ze świata sportu. Możesz śledzić wszystkie aktualności jak wyniki, najważniejsze informacje z kilkunastu dyscyplin i kilkudziesięciu lig świata. Przy tym przykładzie Drupal CMS udowadnia, że sprawdza się w tym do czego został przystosowany czyli rozbudowane portale informacyjne z ogromną ilością danych i aktualizowanych 24/7.

4. Lamborghini

Lamborghini

Marka produkująca luksusowe samochody sportowe, której produkty oraz marka rozpoznawalna jest na całym świecie. Strona internetowa szybka jak ich samochody rozbudowana mająca wiele podstron, oraz wiele multimedialnych treści. Nowoczesne rozwiązania w tworzeniu stron w połączeniu z dużymi zdjęciami Lambo, sprawiają że projekt robi wrażenie. Warto też dodać, że stronę przeglądać możemy w wielu bo aż 7 językach.

5. Oxford

Oxford

Jedna z najlepszych uczelni wyższych na świecie. Strona zawierająca ogromne ilości treści i informacji. Nowoczesny wygląd w żaden sposób nie wpływa na szybkość przeglądania tak dużej strony. Jest to jedna z tych stron, które w pełni obrazują możliwości CMS Drupal.

6. White House

White House

Jedna z pierwszych “poważnych” stron stworzonych w oparciu o Drupal CMS, która stworzona jeszcze w poprzedniej dekadzie, do dziś nieprzerwanie wspierana jest przez system z logiem kropelki. Strona zawierająca wiele podstron, może bez skomplikowanych funkcjonalności, lecz z pewnością bezpieczna i wydajna.

7. The Weather Channel

The Weather Channel

Jedna z najpopularniejszych witryn i aplikacji internetowych udostępniających prognozy pogody do naszych urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Strona rozbudowana o wiele funkcjonalności oraz treści zarówno tekstów jak i różnego rodzaju animacji i filmów.

8. Grammy

Grammy

Strona internetowa jednej z najważniejszych nagród przyznawanych wybitnym muzykom. Mówi się o niej, że jest muzycznym odpowiednikiem oscara. Jak przystało na strone związaną z showbiznesem, znaleźć możemy tam ogromne ilości informacji, plików multimedialnych oraz wiele podstron i odnośników. Witryna wygląda bardzo nowocześnie i pomimo dużej ilości treści działa bardzo szybko i płynnie.

9. World Fuel

World Fuel

Przedsiębiorstwo zajmujące się finansowaniem oraz zarządzaniem produktami związanymi z paliwami dla lotnictwa, żeglugi oraz transportu naziemnego. Strona korporacyjna, która integruje się z wieloma systemami zewnętrznymi, posiada wewnętrzne wyszukiwarki oraz opcje dla słabowidzących. Strona zrobiona została w bardzo intucyjny i przejrzysty sposób. Duże zdjęcia oraz animację i video w żaden sposób nie wpływają na szybkość strony.

10. Forbes.ru

Forbes ru

Amerykański dwutygodnik o tematyce głównie biznesowej, który powstał w 1917 roku. Głównie kojarzony z rankingami dotyczącącymi najbogatszych ludzi w danym kraju lub na świecie. Strona z ogromną ilością podstron oraz masą różnego rodzaju skategoryzowanych treści oraz linków. Witryna pomimo tak wielkiej ilości artykułów i ruchu miesięcznym na poziomie 5 milionów działa bardzo płynnie i sprawnie.

11. Mercy Corps

Mercy Corps

Organizacja pozarządowa działająca na rzecz pomocy ludziom, których dotkęła klęska żywiołowa, konflikt zbrojny, upadek gospodarki. Na stronie Mercy Corps znaleźć możemy ogromną ilość podstron oraz treści. Witryna oparta o CMS Drupal, wyposażona została w system płatności umożliwiający przekazania określenej ilości środków na rzecz organizacji. Strona pomimo bardzo dużej ilości treści oraz zdjęć działa bardzo szybko.

12. Ads of the world

Ads of the world

To strona internetowa poświęcona reklamom. Pod podanym adresem znajdziemy ogromną ilość różnego rodzaju filmów promocyjnych, akcji reklamowych z całego świata. Na stronie mamy możliwość sortowania wszystkich treści według daty, kraju, typu czy agencji. Każdą z reklam możemy również oceniać oraz komentować. Strona internetowa pomimo bardzo dużej ilości danych, działa szybko i sprawnie.

13. 8bag

8bag

To marka produkująca różnego rodzaju torby jak torebki damskie, plecaki, torby na laptopa. Strona wykorzystuje sprzedażowy dodatek do CMS Drupal czyli Drupal Commerce. Dzięki, któremu 8-bag może sprzedawać swoje produkty z podziałem na różne kategorie i podkategorie. Sklep wykorzystuje rozwiązania CMS drupal takie jak wielojęzyczność, wyszukiwarka produktów, integrację z mediami społecznościowymi, blogiem, możliwości sprzedaży crossowej oraz proponowanych produktów. Sama strona graficznie wygląda bardzo nowocześnie i działa sprawnie.

14. Investopedia

Investopedia

Serwis poświęcony tematyce inwestycji i szeroko pojętych finansach. Strona charakteryzuje się bardzo starannym uporządkowaniem wszystkich wiadomości, dzięki czemu pomimo dużej różnorodności treści bez trudu znajdziemy interesujące nas wpisy. Ciekawym rozwiązaniem jest posegregowanie wszystkich terminów i dodanie możliwości wyświetlenia alfabetycznie całych list przydatnej wiedzy. Serwis pomimo dużej ilości różnego rodzaju treści, wczytuje kolejne podstrony w mgnieniu oka. W tym przypadku CMS Drupal również udowania do czego nadaje sie najlepiej.